Festiwal
Sztuki Cyfrowej
15-16 października 2022

O SHAKE
FESTI
VAL

O SHAKE'U

Kto za tym stoi?

Wszystko zaczęło się dzięki warsztatom Wojtka Magierskiego – M4G SEMINARS, później jako kolektyw artystów i projektantów stworzyliśmy Festiwal Sztuki Cyfrowej, przy wsparciu studia Juice i Krakowskiego Parku Technologicznego.  

KTO ZA
TYM
STOI?

KURATORZY

Wojtek m4gik Magierski

Art Lead @ Juice, szkoleniowiec modelowania 3D i postprodukcji. W branży ponad 15 lat, w portfolio m.in. Nike, BMW, BBC, Coca-Cola, Mercedes czy Toyota. Gości z warsztatami na uczelniach artystycznych oraz największych festiwalach graficznych w Polsce.

Piotr Płoch

Projektant skupiony na brandingu i identyfikacji wizualnej. Od ponad dziesięciu lat projektuje znaki graficzne i systemy identyfikacji wizualnych dla klientów z Polski i zagranicy. Na co dzień pracuje w dziale kreatywnym Cisco Webex – największego na świecie przedsiębiorstwa w branży sieciowej. Prowadzi również studio brandingowe Olle Studio.

Mateusz Mleczko

Project manager i motion designer w Berrylife. Wcześniej kierownik studia postprodukcji filmowej w Krakowskim Parku Technologicznym. Lektor.

Michał Misiński

Reżyser i art director. Pracował przy m.in. Projekt: 2051 - Ghost In The Shell, trailer „The Vikings”, filmy promo dla BBC (nagroda BAFTA), trailer „Ares: Our Greatest Adventure” promującego "Marsjanina" Ridleya Scotta. Łącznie ponad 100 projektów komercyjnych i niekomercyjnych, dla m.in. Toyota, Mitsubishi, BMW, Dolby.

Adam Tunikowski

W branży od kiedy skończył 16 lat. Uczył się od najlepszych na całym świecie, po to by w 2006 założyć własną firmę – Juice. Obecnie na pokładzie ponad 80 osób, biura we Wrocławiu, Warszawie i Tokio. Realizacje z zakresu postprodukcji i animacji dla marek z listy Fortune 500. Wybrany najbardziej wpływowym designerem przez magazyn Print.

Wojtek Piotrowski

Projektant komunikacji wizualnej, architekt informacji, współtwórca i jeden z dyrektorów kreatywnych studia Juice. Pracuje nad rozwojem projektów z dziedziny komunikacji wizualnej, nowych mediów i rozwojem impresariatu artystycznego.

PART
NERZY